توییتر برای ایرانی ها

بالاخره توییتر بعد از مدت ها پیگیری و ممارست کاربران ایرانی که با هشتگ های #addirantotwitter و #addiranphonenumber همیشه پیگیر نیازهاشون بودن تسلیم شد و شما میتونید از این به بعد شماره موبایل خودتون رو که با +۹۸ شروع میشه به اکانت توییتر اضافه کنید. از مزایای این حرکت خوب و جدید توییتر امکان دریافت ...

بالاخره توییتر بعد از مدت ها پیگیری و ممارست کاربران ایرانی که با هشتگ های #addirantotwitter و #addiranphonenumber همیشه پیگیر نیازهاشون بودن تسلیم شد و شما میتونید از این به بعد شماره موبایل خودتون رو که با +۹۸ شروع میشه به اکانت توییتر اضافه کنید.

از مزایای این حرکت خوب و جدید توییتر امکان دریافت آخرین اطلاعات و اخبار توییتر بر بستر اس ام اس هست و اگر به امنیت اکانت خودتون اهمیت میدید و یا جزو اون دسته از کاربرانی هستید که مدام رمز ایمیل و توییتر خودتون رو فراموش میکنید میتونید از قابلیت بازیابی از طریق شماره موبایل و ورود دو مرحله ای استفاده کنید.

البته سرویس پیامکی توییتر به صورت ۱۰۰% برای ایرانی ها فعال نشده و هنوز نمیشه با ارسال پیامک به شماره توییتر ( چه به صورت شماره جهانی یا شماره داخلی بر روی شماره ۴۰۴۰۴ ) توییتر ارسال کرد یا خدمات مبتنی بر پیامک رو مدیریت کرد، اما با این حال کاچی به از هیچی!

twitter-phone-number

به هر حال بعد از چند سال پیگیری، امروز این حق برای ایرانیان به رسمیت شناخته شد و میشه امید داشت تا روز به روز توجه سرویس های گوناگون که به ناحق ایران و ایرانی ها رو مورد تبعیض و تحریم در ارایه خدمات خاصشون قرار داده اند کمتر و کمتر بشه و روزی برسه که کاربران ایرانی از جایگاه به حق خودش بهره‌مند باشه.

امتیاز شما چگونه است؟

آی‌معین فراتر از یک سایت‌شخصی!
آی‌معین فراتر از یک سایت‌شخصی!

در آی‌معین هرآنچه میبینم، می‌شنوم و تجربه میکنم را با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

آخرین تصاویر نگارخانه


برو بالا