بیست و هشتمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

نمایشگاه امسال به نسبت سال های قبل خیلی بهتر و منسجم تر بود. وب سایت نمایشگاه و اپلیکیشن اندرویدی عرضه شده هم خیلی کمک میکرد تا قبل از رفتن به نمایشگاه به دنبال کتاب های مورد نظرت بگردی و برای خریدشون کمترین زمان ممکنه رو صرف کنی و با استفاده از همین ابزارها من خریدم ...

نمایشگاه امسال به نسبت سال های قبل خیلی بهتر و منسجم تر بود.

وب سایت نمایشگاه و اپلیکیشن اندرویدی عرضه شده هم خیلی کمک میکرد تا قبل از رفتن به نمایشگاه به دنبال کتاب های مورد نظرت بگردی و برای خریدشون کمترین زمان ممکنه رو صرف کنی و با استفاده از همین ابزارها من خریدم رو تو کمتر از یک ساعت انجام دادم.

20150511_181310

بهترین بخش نمایشگاه از دید من سالن های بین المللی بودن که کتاب های بروزتری رو نسبت به سال های قبل جهت عرضه آورده بودن و قیمت منصفانه و خوبی هم روشون گذاشته شده بود. هرچند مقداری توی آدرس دهی غرفه های بین المللی داخل سایت نمایشگاه ایراداتی به چشم میخورد ولی میشه نادیده گرفتش.

اگه بخوام درباره غذای نمایشگاه هم یه خط بنویسم میتونم بگم اون هم کیفیتش به مراتب بهتر از گذشته بود و میشد بهش از یک تا ده نمره ۶ یا ۷ رو داد. قیمت های نوشیدنی و خوراکی ها هم متعادل بود و آدم احساس نمیکرد سرگردنه گیر کرده و دارن گوشش رو میبرن.

امتیاز شما چگونه است؟

آی‌معین فراتر از یک سایت‌شخصی!
آی‌معین فراتر از یک سایت‌شخصی!

در آی‌معین هرآنچه میبینم، می‌شنوم و تجربه میکنم را با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

آخرین تصاویر نگارخانه


برو بالا