اختلال در شبکه زیرساخت اینترنت

طی ۴۸ ساعت گذشته دسترسی به نشانی امن ( httpS://iMoein.com ) در داخل ایران محدود گردیده است. این مورد رو از طرق مختلف پیگیری کردم تا اگر مشکلی وجود داره ( چه از نظر فنی و چه از لحاظ نظارتی ) برطرف و دسترسی به سایت مجددا برقرار بشه. در نهایت پاسخی که تونستم از ...

طی ۴۸ ساعت گذشته دسترسی به نشانی امن ( httpS://iMoein.com ) در داخل ایران محدود گردیده است. این مورد رو از طرق مختلف پیگیری کردم تا اگر مشکلی وجود داره ( چه از نظر فنی و چه از لحاظ نظارتی ) برطرف و دسترسی به سایت مجددا برقرار بشه.

در نهایت پاسخی که تونستم از کارگروه تعیین مصادیق محتوای مجرمانه بگیرم این بود که این عدم دسترسی یک اختلال در شبکه زیرساخت کشور هست و حداکثر تا ۷۲ ساعت آینده برطرف میشه و باید منتظر موند دید مشکل به چه صورت رفع خواهد شد و اگر ۷۲ ساعت گذشت و همچنان دسترسی فراهم نشد به شیوه ای دیگر جهت برقراری این ارتباط تلاش کرد.

Search bar on virtual screen

در حال حاضر دسترسی به آی‌معین بر روی نشانی عادی سایت ( http://iMoein.com ) در داحل کشور، بدون هیچ مشکلی امکان پذیر است و تا رفع این اختلال میتوانید از آن استفاده کنید.

با توجه به آنکه همواره پس از رفع اختلال شبکه زیرساخت نشانی امن و دیگر نشانی های سایت آی‌معین به صورت خودکار به httpS://iMoein.com منتقل می شود، توصیه میگردد همواره برای دسترسی به سایت از نشانی عادی سایت ( http://iMoein.com ) استفاده کنید تا در صورت بروز چنین مشکلات و اختلالاتی فراتر از کنترل فنی و فردی از آخرین مطالب و محتوای چند رسانه ای سایت مطلع بمانید.


تکمیلی: بعد از گذشت ۱۴ روز از اختلال رخ داده و با پیگیری های انجام گرفته مشخص گردید مشکل وب سایت از سوی یکی تامین کنندگان اصلی اینترنت کشور رخ داده است که فراتر از حیطه و اختیارات نهادهای دولتی و حکومتی بوده است. به این منظور تمهیداتی جهت انتقال سرور درنظر گرفته شد تا با تغییر آی پی های سرور مشکل نیز برطرف گردد.

پس از تغییر سرور سایت، اختلال مذکور برطرف و همینک بی هیچ مشکلی آی‌معین با استفاده از نشانی https://imoein.com در دسترس قرار دارد.

امتیاز شما چگونه است؟

  • مرسی صادق جون، دلم برات یه ذره شده رفیق ☺️

    معین قزلباش

    ۱۳۹۴/۸/۱۷

  • afarin moien, site khobie .. movafagh bashi <3 :-*

    sadegh shahabi

    ۱۳۹۴/۸/۱۶

آی‌معین فراتر از یک سایت‌شخصی!
آی‌معین فراتر از یک سایت‌شخصی!

در آی‌معین هرآنچه میبینم، می‌شنوم و تجربه میکنم را با شما به اشتراک خواهم گذاشت.

آخرین تصاویر نگارخانه


برو بالا